asdasdasxsxx

Zapamiętaj idealna nie istnieje. Każdy z nas jest inny i ma za sobą swoje unikalne przeżycia, które wpływają na ciało oraz sposób trzymania się. Mówiąc o postawie ciała mam na myśli:

  • Optymalne zakresy ruchomości (bo przykurczony mięsień nie generuje takiej siły jak może)

Chodzi o to, abyś miał w miarę gibkie biodra, kręgosłup, barki. Trzeba tutaj pracować nad tym, aby kluczowe stawy działały w swoim zakresie ruchu.

  • Siła mięśni w balansie.

Mięśnie brzucha, pośladki, stabilność łopatki powinna być na tyle mocne, że nasze ciało będzie potrafiło przyjąć pozycję wyjściową.

Podsumowując postawa ciała jest bardzo indywidualna i chodzi o to, aby mieć ciało we względnym balansie. W tej fazie trzeba pracować nad mobilnością oraz siłą. To sukces szybszych efektów wymarzonej sylwetki i ZDROWEGO SPRWNEGO CIAŁA!

Możesz mieć jedno i drugie to bardzo motywujące <3.

Nauczysz się najpierw korygować, potem ustawiać prawidłowo do ćwiczeń. Jak osiągniesz ten etap to łatwiej Ci będzie zrobić ćwiczenia bardziej siłowe- bo będziesz wiedzieć, jak się ustawi i korygować. Poczucie własnego ciała jak masz ustawione stopy, kolana, biodra, barki, brzuch, miednicę głowę jest trudne, tym bardziej jak ktoś ma zaburzoną postawę ciała.